Produkty

Tibetská houba..100 Kč/dávka + poštovné ( VYPRODÁNO - POŘADNÍK )

Tibetská houba..100 Kč/dávka + poštovné ( VYPRODÁNO - POŘADNÍK )
Kefírová kultura pochází z kavkazských hor a její stáří se odhaduje na 5000 let. Podle staré kavkazské legendy daroval kefír pravoslavným kněžím Alláhův prorok Mohamed. Věřilo se, že pokud se tohoto pokladu zmocní nějaký cizinec, ztratí svoji moc a sílu. "Houba" byla tedy pečlivě střežena před...

—————

Tibetské krystaly (vodní kefír)..100 Kč/dávka + poštovné

Tibetské krystaly (vodní kefír)..100 Kč/dávka + poštovné
Tibi krystaly jsou známy pod názvem japonské mořské krystaly, živá zrnka, nebo také vodní kefír. Produktem těchto krystalů je perlivý vodní kefír, který je nejen zdravým, ale i chutným a v letních měsících osvěžujícím nápojem, který lze pořídit za velmi příznivou cenu. Tibi krystaly - účinky na...

—————


Dobrý den. V poslední době se hodně stává , že email na který čekáte nepříjde nebo spadne do SPAMŮ. Prosím o kontrolu Váší emailové schránky. A pokud i tam není napište . Já vždy odepisuji , ať se jedná o cokoliv. Děkuji Admin

V této rubrice nejsou žádné články.


TOPlist

Novinky

UPOZORNĚNÍ !!!!!

16.10.2020 12:44
 Objednávky Tibetských houbiček a Tibetských krystalů budou vyřizovány postupně z několika důvodů. 1.  Je velký zájem. 2.  Nedá se ovlivnit jejich rychlost růstu. Děkuji za pochopení. Na veškeré dotazy odpovím.

—————

Nové recepty z kefíru

02.04.2020 21:17
Dobrý den , Dnes byly přidány nové recepty :                                 Rychlá pizza z kefíru ,                               Kefírová...

—————

Použití Tibetských krystalů v AKVARISTICE

25.09.2014 13:05
Máte doma rybičky ? Z Tibetských krystalů si můžete vyrábět vodní kefír a rybičky si během výroby mohou dopřát CO2 . Stačí sklenici víčkem zavřít a udělat do něj otvor na hadičku .Vložíte hadičku do otvoru na víčku , pořádně utěsníte a druhy konec vložíte do akvária . Nezapomeňte na hadičku...

—————

Objednávky

16.07.2014 14:49
Po odeslání objednávky vymažu u uvedených adres ulici aby nemohlo dojít k zneužití. Píší mi zákazníci ,kteří nechtějí veřejně uvést adresu a nebo si přejí po odeslání aspoň smazat ulici.Mazat budu u všech i telefonní čísla.  

—————

Rady,recepty a fotografie

20.11.2010 11:38
Vážení návštěvníci mých stránek. Já i ostatní návštěvníci si určitě rádi přečtou i Vaše rady,nápady,recepty a zkušenosti.Tisic lidí ,tisíc zkušeností.Moc ráda je uveřejním i s vaším jménem (pokud dáte souhlas).Můžete mi je posílat přes odkaz ,,Napište nám,, nebo v ,,kontaktech,, najdete...

—————

Vítejte na mém webu

03.06.2010 13:54
  Dnes byl spuštěn náš nový web o Tibetské houbě a Tibetských krystalech. Proč jsem spustila tento web a co přináší našim zákazníkům? Tady koupíte a zároveň dostanete veškeré rady a informace. Rad a nápadu není nikdy dost a svými zkušenostmi můžete pomoct jiným.Proč by jste se na tuto...

—————


Historie

Původ Tibetských krystalů - Blahodárné účinky - Příprava a léčebná kůra

25.06.2010 15:24
Krystaly Tibi jsou živá zrnka, rostou a množí se. Stačí jim k životu jen voda a cukr. Proto, aby nápoj kvasil, musíme do něj přidat sušené fíky či...

—————

Původ Tibetské houby - Blahodárné účinky - Příprava a léčebná kůra

03.06.2010 09:57
Kefírová kultura pochází z kavkazských hor a její stáří se odhaduje na 5000 let. Podle staré kavkazské legendy daroval kefír pravoslavným kněžím...

—————


Anketa

Líbí se Vám mé stránky?

Jsou moc pěkné
90%
1 388

Jsou pěkné
10%
148

Celkový počet hlasů: 1536


QR code

QR code

28.09.2012 20:45

—————

Všechny články

—————